Czwarte spotkanie z cyklu „Miasta Idei"

24 czerwca 2016 roku od godz. 12.30 do 14.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (wejście od strony Spodka) odbędzie się czwarte spotkanie z cyklu „Miasta Idei", organizowane przez „Gazetę Wyborczą Katowice”. W ramach spotkania zaplanowana jest prezentacja wyników i rekomendacji z zamkniętych warsztatów oraz panel dyskusyjny „Jakie Katowice w metropolii, jaka metropolia z Katowicami?” z udziałem dr. Marcina Krupy – prezydenta Katowic, Małgorzaty Mańki-Szulik – prezydent Zabrza i przewodniczącej GZM, dr. hab. prof. UŚ Tomasza Pietrzykowskiego z Katedry Teorii i Filozofii Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, prof. Adama Dolniaka z Katedry Badań Strategicznych i Regionalnych, Zakładu Zarządzania Projektami Lokalnymi i Regionalnymi Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.