Dzień Zdrowia i Życia w Szkole Zarządzania UŚ

18 kwietnia 2016 roku w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego (aula 101, 75 Pułku Piechoty 1, Chorzów) odbędzie się „Dzień Zdrowia i Życia”, organizowany przez studentów Szkoły. W ramach wydarzenia o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie z dietetykiem Anną Kołdon na temat optymalnego odżywiania. O 11.15 rozpocznie się prezentacja wolontariuszki Fundacji DKMS Anny Dziurok (studentki Szkoły) na temat przeszczepu szpiku oraz możliwości zostania dawcą. O godz. 12.15 odbędzie się prezentacja oraz pokaz pierwszej pomocy w przypadku omdleń. Pokaz poprowadzi Karol Pichura, ratownik medyczny oraz student Szkoły Zarządzania UŚ. W trakcie wydarzenia na stoisku Fundacji DKMS będzie można uzyskać szczegółowe informacje oraz dokumenty niezbędne do zarejestrowania się w bazie dawców szpiku.

Wydarzenie na Facebooku

plakat wydarzenia Dzień Zdrowia i Życia w Szkole Zarządzania UŚ