Elitarne warsztaty ABSL Talent Race

27 czerwca 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (Katowice, plac Sławika i Antalla 1) odbędą się warsztaty z liderami biznesu, szkolenie Marcina Prokopa i wystąpienie gościa honorowego: 66. sekretarz USA. Aplikacja trwa do 13 czerwca 2016 roku. Należy rozwiązać case study, które znajduje się na stronie.

ABSL Talent Race to nowa część elitarnej konferencji ABSL Conference, stworzona z myślą o studentach i absolwentach.

W programie przewidziano warsztaty z praktykami biznesu, podczas których uczestnicy zmierzą się z rozwiązaniem case studies pod okiem mentorów, wezmą udział w szkoleniu Marcina Prokopa na temat budowania marki osobistej i zarządzania zmianą, a także spotkają się z Dr Condoleezzą Rice - 66. sekretarz Stanów Zjednoczonych.

O udział w ABSL Talent Race mogą walczyć wszyscy studenci i absolwenci, którzy nie ukończyli 35. roku życia i kreatywnie przedstawią swoją koncepcję zadania z pogranicza biznesu i nowych mediów.

Organizatorem ABSL Talent Race są:

Grupa Absolvent.pl - właściciel platformy rekrutacyjnej www.absolvent.pl i organizator Absolvent Talent Days (największych targów pracy i praktyk w Polsce),

ABSL - Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych, wiodąca organizacja branżowa reprezentująca sektor nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce.

ABSL Talent Race  weż udział