Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/absolwent

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Kongres Oświaty Katowice 2016

21 września 2016 r. o godz. 9.40 na Wydziale Prawa i AdministracjiUniwersytetu Śląskiego rozpocznie się Kongres Oświaty, organizowany przez Uniwersytet Śląski oraz Miasto Katowice. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem „Szkoła Mistrzów”. Wykład inauguracyjny pt. „Mózgi, kamienie i klawiatura, czyli o zmianie w szkole mistrzów” wygłosi dr Marek Kaczmarzyk.

Głównym celem Kongresu jest stworzenie platformy wymiany poglądów, pomysłów i idei dla szerokiego grona osób zainteresowanych procesami edukacyjnymi – nauczycieli, psychologów i pedagogów, a także dyrektorów oraz wicedyrektorów szkół wszystkich szczebli. Organizatorzy stawiają sobie za zadanie poszerzanie wiedzy na temat nowoczesnych metod kształcenia i innowacji w edukacji, upowszechnienia rozwiązań służących skutecznej realizacji zadań szkół i placówek, w szczególności przez promowanie przykładów dobrych praktyk, a także integrację środowiska pedagogicznego. 

Inaugurację Kongresu poprzedzi briefing prasowy, który odbędzie się 21 września o godz. 9.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12). 

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Warunkiem jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy

Szczegółowe informacje i program dostępne są na stronie: www.kokatowice.us.edu.pl.

 

Skróty

Copyright © 2001-2022
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.