Konkurs fotograficzny „Nauka w obiektywie” rozpoczęty

Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem UŚ oraz Fundacja Inicjatyw Akademickich Uniwersytetu Śląskiego „Paideia” organizują konkurs fotograficzny dla studentów oraz pracowników uczelni i instytucji naukowych z całego kraju, którzy realizują lub realizowali programy badawcze. Konkurs oraz zwieńczające go biennale fotograficzne mają na celu promocję dorobku naukowego pracowników i studentów poprzez przybliżenie ich działalności naukowej za pomocą zdjęć związanych z ich badaniami.

Konkurs odbywa się cyklicznie, co dwa lata, każdorazowo z innym tematem przewodnim. Tegorocznej szóstej edycji towarzyszy hasło „Nauka – możliwe niemożliwym”. Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 15 maja 2016 roku.

Szczegółowe informacje, formularze zgłoszeniowe oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: http://www.naukawobiektywie.us.edu.pl.

Nauka- niemożliwe-możliwym. 6 Biennale Fotograficzne UŚ