Mecz charytatywny „Senat kontra Senat”

21 czerwca 2014 r. o godz. 15.30 na Stadionie Klubu Sportowego SKRA w Częstochowie (ul. Loretańska 20) odbędzie się charytatywny mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentantami Senatu RP a przedstawicielami senatów uczelni polskich. Będzie to już szósta edycja meczu „Senat kontra Senat”, z którego dochód zostanie przeznaczony na wyjazdy wakacyjne podopiecznych częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Skrawek Nieba”.

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Śląski, Senat RP, Fundacja im. Krystyny Bochenek, Urząd Miasta w Częstochowie, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie, Politechnika Częstochowska, Klub Sportowy SKRA w Częstochowie, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Skrawek Nieba” oraz „Gazeta Wyborcza”.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.senatkontrasenat.us.edu.pl.