Nabór do kolejnej edycji programu Executive MBA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kadry zarządzającej prowadzony jest nabór do kolejnej edycji programu Executive Master of Business Administration organizowanego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach wspólnie z Gdańską Fundacją Kształcenia Menadżerów. Executive MBA jest jedynym na Śląsku prestiżowym programem, którego ukończenie stanowi formalne potwierdzenie uzyskania kwalifikacji menedżerskich na poziomie światowym i zdobycia wiedzy m.in. w zakresie zarządzania strategicznego i finansowego, statystyki w biznesie, rachunkowości zarządczej, biznesu globalnego.

W celu aplikacji należy wypełnić kwestionariusz kandydata znajdujący się na stronie GFKM oraz przesłać do koordynatora wymagane załączniki.

Rekrutacja trwa do 27 czerwca 2014 r.

Szczegółowe informacje na temat Executive MBA w Katowicach dostępne są na stronie www.mba.us.edu.pl.

Folder informacyjny