Oferty pracy w ICON FITNESS Katowice

Międzynarodowe centrum fintes "Icon Fitness Katowice" poszukuje pracowników na stanowiska: Instruktor Fitness oraz Promo Team Member, których pasją jest zdrowy tryb życia.

Kandydatom na stanowisko Instruktor Fitness centrum oferuje: inspirującą atmosferę, udział w naszych szkoleniach i programach Icon Fitness, atrakcyjne warunki płacowe oraz możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji w firmie budującej mocną markę na rynku fitness.
Do obowiązków osób zatrudnionych będzie należeć: prowadzenie zajęć grupowych i dbanie o ich najwyższą jakość, pozyskiwanie nowych klientów poprzez zachęcanie ich do udziału w zajęciach i dbanie o dobre relacje ze stałymi klientami, budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz kreowanie pozytywnej atmosfery w klubie.
Pd kandydatów oczekuje się: posiadania uprawnień instruktora fitness/ instruktora indoor cycling (kursy, szkolenia, minimum sześciomiesięcznego doświadczenia w prowadzeniu zajęć grupowych, potwierdzonego odpowiednimi szkoleniami. Mile widziane są szerokie kompetencje w wielu kierunkach fitness i rodzajach prowadzonych zajęć, dbałość o utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta oraz miejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość na pozyskiwanie nowych umiejętności.

Aplikacje należy przesyłać na adres e-mail: m.lysik@holmesplace.pl

Z kolei osoba na stanowisku Promo Team Member będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozszerzanie bazy danych oraz promocję firmy podczas akcji zewnętrznych, promocyjnych i marketingowych.
Od kandydatów oczekuje się minimum średniego wykształcenia, profesjonalnego zachowania, doskonałych umiejętności komunikacyjnych, wiarygodności, umiejętności pracy pod presją, pozytywnego stosunku do zdrowego trybu życia, dyspozycyjności, zaangażowania i łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Centrum oferuje ciekawe miejsce pracy w pełnym wymiarze godzin, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w środowisku młodych ludzi, długoterminową współpracę oraz świadczenia pracownicze (usługi fitness).

Aplikacje należy przesyłać na adres e-mail:b.piotrowska@holmesplace.pl

iconfitness.pl