Pokaz filmu „Ludzki wymiar” (reż. Andreas Dalsgaard)

21 czerwca (wtorek) 2016 roku o godz. 18.00 w Kinoteatrze Rialto (Katowice, ul. Św. Jana 24) odbędzie się pokaz filmu „Ludzki wymiar” (reż. Andreas Dalsgaard), organizowany przez Koło naukowe Pro Futuro (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach), Klub Myśli Ekologicznej oraz Kinoteatr Rialto.

„Ludzki wymiar” to dokumentalny portret kilku światowych metropolii. Obraz zachwyca pięknymi zdjęciami, ale przede wszystkim skłania do refleksji nad losem człowieka w przestrzeni zurbanizowanej.

Po filmie organizatorzy zapraszają do dyskusji nt. sytuacji, problemów oraz przyszłości miast na Śląsku, w Polsce oraz na świecie.

Moderacja: dr Ryszard Kulik (Pracownia na rzecz Wszystkich Istot), prof. dr hab. Piotr Skubała (Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Uniwersytet Śląski), dr Agnieszka Sobol (Wydział Ekonomii, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach).

Cena biletu na projekcję filmu wynosi: 5 zł.

plakat Ludzki wymiar