Ruszył plebiscyt „Absolwent z Pasją 2018”

Plebiscyt „Absolwent z Pasją” kierowany jest do absolwentów Uniwersytetu Śląskiego wszystkich lat akademickich od początku powstania uczelni. Celem plebiscytu jest promowanie absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, których wyróżniają niezwykłe pasje. Tytuł jest wyróżnieniem absolwenta za jego zainteresowania, którym oddaje się z pełnym zaangażowaniem, a także za aktywną, wyróżniającą się i znaczącą działalność społeczną oraz za osiągnięcia indywidualne w zakresie działalności kulturalnej, naukowej lub w sporcie.

Kandydaci do VI edycji plebiscytu mogą się zgłaszać do 31 października 2018 r. poprzez wypełnienie formularza.

Na początku listopada zostanie uruchomione głosowanie online.

Na zwycięzcę Plebiscytu czeka wyjątkowa nagroda, która zostanie wręczona w listopadzie podczas specjalnej uroczystości rozdania dyplomów najlepszym absolwentom.

Szczegółowe informacje o plebiscycie