Seminarium zamykające studia podyplomowe i podsumowujące projekt „Społeczeństwo prosumenckie – prosumencka energetyka”

20 maja 2016 roku w godzinach od 14.30 do 19.00 na auli Międzywydziałowej na Wydziale Nauk o Ziemi (ul. Będzińska 60, Sosnowiec) odbędzie się seminarium zamykające studia podyplomowe i podsumowujące projekt „Społeczeństwo prosumenckie – prosumencka energetyka”, współfinansowany ze środków funduszy norweskich i krajowych w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego.

Rejestracja uczestników rozpocznie się od godz. 14.00. W ramach seminarium, o godz. 16.00, odbędzie się debata pt.: „Rola instytucji rozwoju regionalnego w promowaniu energetyki prosumenckiej”, w której wezmą udział przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego woj. śląskiego, Urzędu Miasta Katowice, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, Fundacji na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum S.A. oraz Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Śląskiego.

Program seminarium

Społeczeństwo prosumenckie - prosumencka energetyka