Szkolenie „Motywacja błyskawiczna - wywieranie wpływu na ludzi”

11 kwietnia 2016 roku w godz.10.00-15.00 w Studenckiej Strefie Aktywności (rektorat Uniwersytetu Śląskiego, sala 133) odbędzie się szkolenie „Motywacja błyskawiczna - wywieranie wpływu na ludzi”. Szkolenie poprowadzi Tomasz Szpyrka - trener umiejętności psychospołecznych oraz trener biznesu z blisko 10-letnim stażem w wspieraniu rozwoju organizacji biznesowych, pracowników oraz osób indywidualnych. Obecnie zarządza szkoleniami w firmie NGA Human Resources, wcześniej zajmował się rozwojem między innymi w firmie Heineken (Grupa Żywiec). Prowadzi szkolenia głównie z obszaru obsługi klienta, sprzedaży, motywacji, zarządzania konfliktami, szkolenia menadżerskie.

Program szkolena:

• Motywacja, manipulacja, perswazja - wprowadzenie do motywowania
  • Trzy teorie psychologiczne u podstaw motywacji błyskawicznej"
  • Teoria motywacji błyskawicznej" Michaela Pantalona - wykorzystanie w praktyce.

Zapisy na szkolenie odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82 i 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona.