Szkolenie online z zakresu podstaw e-marketingu

24 czerwca 2014 r. odbędzie się szkolenie online z zakresu podstaw e-marketingu. Inicjatywa ma zasięg ogólnopolski i jest dedykowana startupom działającym w pionie Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Szkolenie będzie miało formę webinarium, dotyczącego przede wszystkim mediów społecznościowych jako podstawowych platform komunikacji firmy z otoczeniem. Karolina Chrostek – konsultantka marketingowa, która poprowadzi szkolenie, zaprezentuje również najnowsze trendy oraz rozwiązania wspierające działania firmy w sieci. Jednym z ważniejszych punktów webinarium będzie omówienie społecznego aspektu internetu, które ma istotne znaczenie w tworzeniu strategii komunikacji firmy.

Zapisy prowadzone są poprzez stronę: www.e-marketing-katowice.eventbrite.com.

Szkolenie będzie stanowić bazę teoretyczną do planowanych w późniejszym terminie zajęć praktycznych.

Realizatorem projektu jest firma Punkt Krytyczny przy współpracy z AIP w Katowicach. Partnerem wydarzenia jest firma Newspoint oraz GetResponse.