Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/absolwent

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji w Cieszynie

20 marca br. w godz. 10:00-15:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków w Cieszynie (tzw. lodowisko, ul. Sportowa 1) odbędzie się II edycja Targów Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji. Organizatorami tegorocznej edycji są: Miasto Cieszyn, Powiat Cieszyński, Uniwersytet Śląski, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, oddział zamiejscowy w Cieszynie, Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie, Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie oraz Zamek Cieszyn - Klub Przedsiębiorcy. Partnerem targów jest Międzygminna Strefa Gospodarcza. Z kolei honorowym patronatem wydarzenie objął Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pan Stanisław Szwed.

Targi mają na celu zapoznanie uczestników z aktualnymi ofertami pracy na lokalnym rynku, ofertami pracy w państwach Unii Europejskiej oraz zaprezentować ofertę edukacyjną szkół i uczelni wyższych w regionie. Uczestnictwo w wydarzeniu stwarza dobrą okazję do nawiązania bezpośrednich kontaktów młodzieży z pracodawcami i przedstawicielami sektora edukacyjnego.

Podmioty zainteresowane wzięciem udziału w targach proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie: www.docs.google.com.

Informacji udzielają z ramienia Burmistrza Miasta: Dominika Kuboszek oraz Edyta Czarnecka (tel.: 33 4794 241, 33 4794 254, e-mail: targipracy@um.cieszyn.pl).

Szczegóły na stronie: http://www.cieszyn.pl/targipracy/.

Skróty

Copyright © 2001-2022
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.