VII edycja spotkania pt. „Papier bije piksele”

22 czerwca 2016 roku o godz. 17.30 w księgarni „Zła Buka” w Rondzie Sztuki w Katowicach odbędzie się VII edycja spotkania z albumami fotograficznymi „Papier bije piksele” pt. „Po sąsiedzku – fenomen Opawskiej Szkoły Fotografii”. Projekt zakłada wspólne oglądanie albumów, dzięki czemu upomina się o zmysłowe doświadczenie obcowania z fotografią, przyjemność płynącą z powolnego obracania stron oraz radość z odkrywania znaczeń ukrytych w kompozycji całego albumu. Wydarzenie stanowić będzie okazję do zapoznania się z twórczością czeskich fotografów, a także fenomenem Opawskiej Szkoły Fotografii i jej absolwentów, wśród, których znalazło się wielu Polaków. Spotkanie adresowane jest fotografów, projektantów książek i entuzjastów fotografii. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja dla Filmu i Fotografii.

Informacja prasowa

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.fundacja3f.org