Wernisaż laureatów 8. Wystawy Plakatu Ekologicznego „Ekoplakat: Stres i depresja" w Muzeum Drukarstwa

20 kwietnia 2016 roku o godz. 16.00 w Muzeum Drukarstwa w Cieszynie (ul. Głęboka 50) odbędzie się wernisaż wystawy prezentującej nagrodzone i wyróżnione prace międzynarodowej 8. Wystawy Plakatu Ekologicznego „Ekoplakat: Stres i depresja. Wpływ środowiska na jakość naszego życia".

W muzeum będą prezentowane prace następujących osób: Piotr Depta (Polska), Jouri Toreev (Białoruś), Max Rompo (Argentyna), Łukasz Żur (Polska), Zhenyu Li (Korea Południowa), Mario Fuentes (Ekwador), Sylwia Gatner (Polska), Sandra Gocel (Polska), Wesam Mazhar Haddad (Jordania), Robert Lipka (Polska), Gabriela Pietrzyk (Polska).

Organizatorem wystawy jest Zakład Projektowania Graficznego Instytutu Sztuki w Cieszynie Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a współorganizatorami: Urząd Miasta Radzionków, Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie, Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii „Zielona Ziemia”.

Wystawa potrwa do 24 maja 2016 roku.

Wydarzenie na Facebooku

wernisaż wystawy prezentującej nagrodzone i wyróżnione prace międzynarodowej 8. Wystawy Plakatu Ekologicznego „Ekoplakat: Stres i depresja. Wpływ środowiska na jakość naszego życia" - czarno-białe zaproszenie