Wykład „Oszczędności oraz ubezpieczenia kapitałem Twojej przyszłości”

Z przyczyn niezależnych od organizatorów Andrzej Maciążek, Wiceprezes Zarządu Polskiej Izby Ubezpieczeń, nie będzie mógł poprowadzić trzeciego wykładu w ramach modułu „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”.

18 maja 2016 roku w godz. 14.00-16.00 w auli nr 8 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 11b, Katowice) wykład „Oszczędności oraz ubezpieczenia kapitałem Twojej przyszłości” wygłosi Marek Kurowski – starszy analityk z Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Wykład jest skierowany do studentów, zainteresowanych rozwijaniem kompetencji  w zakresie wiedzy o rynku finansowym oraz umiejętności podejmowania optymalnych decyzji w zakresie oszczędzania oraz inwestowania. Uczestnicy wszystkich spotkań otrzymają certyfikaty, potwierdzające nabytą wiedzę.

Na wykład obowiązuje rejestracja za pomocą formularza na stronie: badania.bk.us.edu.pl